PLATFORMA KONTAKTOWA | INFOLINIA HANDLOWA
ZALOGUJ SIĘ DO eBOK
PLATFORMA KONTAKTOWA | INFOLINIA HANDLOWA
ZALOGUJ SIĘ DO eBOK

Budujesz stację transformatorową?

Poszukujesz sprawdzonej firmy – skontaktuj się  z Nami 

Jesteśmy firmą, która świadczy profesjonalną pomoc w zakresie realizacji budowy stacji transformatorowej. Pomagamy na każdym etapie budowy – od załatwienia formalności, po odbiór techniczny stacji. Nasi specjaliści zadbają o to, by projekt stał się rzeczywistością. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy możemy gwarantować klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Wypełnij formularz kontaktowy.
oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Savings4U.PL. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest SAVINGS4U.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach 05-092 ul. Wydmowa 4, posiadająca numer NIP 118-20-99-682. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

BUDOWA TRAFOSTACJI

Stacja transformatorowa może przybrać wiele form – od słupowej, po mobilną. Nasza firma pomaga w budowie każdego rodzaju stacji. Należy pamiętać o pewnych ograniczeniach infrastrukturalnych, które uzależniają realizację projektu na konkretnych terenie. W przypadku projektu obiektu, jakim jest stacja transformatorowa budowa nie zawsze może okazać się możliwa. Stacje słupowe, nazywane inaczej napowietrznymi, często lokalizowane są tam, gdzie utrudniona jest budowa naziemna. Coraz popularniejsze są stacje kontenerowe, które mogą być dowolnie modyfikowane pod względem gabarytów, rodzajów obudowy, a także wyposażenia. Ze względu na podwójny rodzaj obsługi, zewnętrzny oraz wewnętrzny, stanowią wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia szybki rozdział energii. Nasza firma pomaga w budowie rozmaitych stacji, dlatego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się bezpośrednio z naszymi specjalistami. Z pewnością pomogą wybrać odpowiedni rodzaj stacji, dostosowany do warunków lokalizacji obiektu, co przełoży się na realne oszczędności dla mieszkańców.

Pomożemy Ci  wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Doradzamy na każdym etapie budowy, a jeżeli chcesz to załatwimy wszystkie formalności za Ciebie. Złożymy wniosek o określenie warunków technicznych, uzgodnimy projekt, zbudujemy trafostację i zlecimy odbiór techniczny. Całość obejmiemy kilkuletnią gwarancją, a po okresie gwarancyjnym zapewnimy Twojej trafostacji odpowiedni serwis techniczny. Wszystkie prace wykonują odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy .

Koszt budowy trafostacji jest w głównej mierze uzależniony od warunków technicznych przesłanych przez właściwy miejscowo zakład energetyczny i może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych (przy szczególnie wymagających robotach ziemnych). Całość prac jesteśmy w stanie sfinansować dzięki współpracy z firmami leasingowymi.

Współpracujemy z wieloma zweryfikowanymi i rzetelnymi dostawcami oraz producentami trafostacji.

Zalety własnej stacji transformatorowej:

– zmniejszenie opłat za zużycie energii elektrycznej (tańsza dystrybucja, lepsza kontrola nad poborem energii)

– zwiększenie dostępnej mocy energii elektrycznej

– większa efektywność systemu elektrycznego

– poprawa bezpieczeństwa energetycznego

Kontakt z nami

Złożenie wniosku o określenie warunków technicznych

Przygotowanie i uzgodnienie projektu trafostacji

Budowa i odbiór techniczny

Oszczędzanie i dalsza współpraca

Czym jest trafostacja?

Stacja Transformatorowa jest to urządzenie, które dzięki polu magnetycznemu umożliwia podział energii elektrycznej na różne wartości napięć. Wyróżnia się 2 rodzaje stacji trafo:

  1. słupowa, montowana na wysokości 2/3 słupa energetycznego oraz
  2. kontenerowa w kształcie małego budynku, montowana na gruncie

Różnice pomiędzy trafostacjami są widoczne gołym okiem, jednakże nie wszystkie. Technicznie obie spełniają swoje role w podobny sposób, lecz  stacja nasłupowa będzie tańszym rozwiązaniem w zakupie/montażu. Przysporzy ona więcej problemów w przypadku awarii (niezbędny będzie podnośnik koszowy, gumowa izolacja podłoża oraz bardzo często wsparcie ekipy technicznej miejscowego zakładu energetycznego).