KOMPENSACJA ENERGII BIERNEJ

Płacisz za energię bierną? Twoje rachunki są zbyt wysokie?
Kontaktując się z nami możesz to zmienić. Zleć sprawę specjalistom!

Kompensacja jest, wbrew pozorom, bardzo prostym procesem. Na dodatek wymaga jedynie zastosowania odpowiednich, łatwych w obsłudze urządzeń, dzięki którym energia bierna nie marnuje się. To pozwala na zmniejszenie współczynnika mocy. Kolejną korzyść stanowi wydłużenie terminu zdatności kabli, a także wszystkich innych elementów zasilających sieć.

Z naszą pomocą możesz we właściwy sposób dobrać sprzęt służący kompensacji energii biernej. Oferujemy także wykonanie prawidłowej instalacji, która sprawi, że współczynnik mocy biernej nigdy nie przekroczy ustanowionego przez dostawców limitu.

Wypełnij formularz kontaktowy.
oddzwonimy do Ciebie


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Savings4U.PL. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest SAVINGS4U.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach 05-092 ul. Wydmowa 4, posiadająca numer NIP 118-20-99-682. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

KOMPENSACJA MOCY BIERNEJ FIRMY

Energia bierna dzieli się na energię indukcyjną (przykładowe urządzenia w jakich występuje: windy, skruszarki, pompy)  oraz pojemnościową  (serwery, UPS, rozległe okablowanie). Operatorzy sieci określają współczynnik mocy biernej jaki są w stanie tolerować (z reguły 0,2-0,4 tgj), a w przypadku jego przekroczenia nakładają na odbiorcę dodatkowe opłaty. Takie opłaty można znacznie ograniczyć (nawet o 99%) poprzez zastosowanie kondensatorów energii biernej lub dławików kompensujących (w zależności od rodzaju energii).

Prawidłowy dobór w/w urządzeń wymaga przeprowadzenia dokładnego badania sieci, specjalnym analizatorem. Po takiej analizie otrzymasz od nas: dokładne pomiary sieci oraz ofertę wykonania instalacji. Na wszelkie prace udzielamy gwarancji.

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty to badanie sieci otrzymasz za 0 zł, w innym wypadku jest to koszt 650 zł.  Za wykonane prace możesz zapłacić w dogodnych, nieoprocentowanych ratach.

Zoptymalizowany pobór prądu przy pomocy kondensatorów to sprawdzony sposób na oszczędności finansowe. Dzięki niej można niemal całkowicie wyeliminować z kosztów opłaty za moc bierną. A to przekłada się na kilkuprocentową obniżkę należności za energię czynną. Kompensacja mocy biernej firmy powinna więc być traktowana jako inwestycja w rozwój. Polecamy ją zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom, które chcą przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze w bardziej przydatne sektory swojej działalności.

Warto zdecydować się na optymalizację energii biernej zwłaszcza wtedy, gdy miesięczne straty przekraczają 450-500 zł. Dla przykładu najwięcej skorzystają na tym urzędy czy zakłady i warsztaty produkcyjne, ale nasza oferta jest kierowana do każdego zainteresowanego!

Jeśli masz pytania dotyczące usługi albo proponowanych urządzeń, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami. Odpowiadamy telefonicznie lub mailowo.